Indian-Serials.com
Bine ati venit pe Indian Serials. Acest forum va ofera diferite seriale indiene subtitrate pe care le puteti viziona si sa discutati pe seama acestora. De asemenea veti gasi si diferite activitati cu care va puteti petrece timpul si sa va distrati
Pentru a vedea forumul in intregime va rugam sa va inregistrati/conectati
Indian-Serials.com
Bine ati venit pe Indian Serials. Acest forum va ofera diferite seriale indiene subtitrate pe care le puteti viziona si sa discutati pe seama acestora. De asemenea veti gasi si diferite activitati cu care va puteti petrece timpul si sa va distrati
Pentru a vedea forumul in intregime va rugam sa va inregistrati/conectati
Indian-Serials.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Indian-Serials.com

Aici puteti viziona cele mai noi si de succes Seriale indiene subitatrate in limba romana si in format HD
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 aici puteti vorbi despre serial

In jos 
+4
Paty
idike
costearamona
corinagalit
8 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
corinagalit
Admin
Admin
corinagalit


Mesaje : 27851
Data de inscriere : 15/12/2012
Varsta : 48
Localizare : roma italia

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyMar Oct 15, 2013 3:58 pm

buna dragele mele am vazut ca iubiti foarte mult acest serial asa ca am decis sa il postez aici si pentru voi,sper sa va bucure acest lucru si va doresc sa postati si sa vorbiti cat mai mult despre acest serial. aici puteti vorbi despre serial 2543910618 aici puteti vorbi despre serial 2991642972 aici puteti vorbi despre serial 432559477 aici puteti vorbi despre serial 432559477 
Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyMier Oct 16, 2013 9:03 am

buna CORY ,multumim pt aceasta pagina la ISS 2
Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyMier Oct 16, 2013 9:05 am

sper ca nu voi fi singura care bantuie pe aici aici puteti vorbi despre serial 936869296 aici puteti vorbi despre serial 2029853018 
Sus In jos
corinagalit
Admin
Admin
corinagalit


Mesaje : 27851
Data de inscriere : 15/12/2012
Varsta : 48
Localizare : roma italia

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyMier Oct 16, 2013 9:49 am

buna ramona sper si eu ca nu vei fi singura oricum draga mea pt tine am pus acest serial mai mult am vazut ce mult iti place.acuma te poti distra sa pui tot ce trebuie la fiecare categorie.te pup aici puteti vorbi despre serial 2991642972 aici puteti vorbi despre serial 2543910618 aici puteti vorbi despre serial 432559477 
Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyMier Oct 16, 2013 10:12 am

mersi aici puteti vorbi despre serial 2029853018 
Sus In jos
idike
Membri VIP
Membri VIP
idike


Mesaje : 281
Data de inscriere : 11/01/2013
Varsta : 47

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyVin Oct 18, 2013 11:49 am

Buna.
Si mie imi place serialul,multumim pentru traducere aici puteti vorbi despre serial 2029853018 aici puteti vorbi despre serial 2029853018 
Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyVin Oct 18, 2013 2:39 pm

Corina,multumim pentru tot!aici puteti vorbi despre serial 2029853018 
Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyVin Oct 18, 2013 2:46 pm

nu credeam ca o sa imi placa asa de mult ,e foarte diferit de ISS 1 .Si pe AVINASH l-am vazut in CHOTI BAHU 1-2 .E interesant pt ca nu iti dai seama ce vrea SHLOK aici puteti vorbi despre serial 2402394426 cand e foarte iubitor aici puteti vorbi despre serial 116408261 ,cand e foarte nervos aici puteti vorbi despre serial 3298709510 ,dar este deja indragostit de ASTHA si nu isi da seama aici puteti vorbi despre serial 430278384 
Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyVin Oct 18, 2013 2:54 pm

Fetelor.imi place mult acest serial.Nu stiu de ce i-au dat numele Iss pyaar ko kya naam doom,pentru ca nu are nici o legatura cu primul.Puteau sa il numeasca altfel.In fine.
Doar ca este o poveste de dragoste-ura,in rest mai nimic.De departe personajele ca asemanare si aici ma refer la Astha si Shlok.
Acum sa revin la poveste si ce cred eu ca se intampla.
Cred ca este planul lui Shlok si a lui Niranjan(tatal lui) sa o faca pe Astha sa se indragosteasca de el.
Cumva chiar inainte de casatorie sa ii forteze mana tatalui lui Astha sa ii dea acele acte care il fac sa intre in posesia acelui plot de care tot vorbesc ei.
Sincer,imi pare rau pentru Astha,o fata asa draguta,desteapta,si totusi asa naiva.
La prima surpriza,cea cu pozele ei facute colaj,s-a emotionat atat de tare saracuta incat i-a declarat ca il iubeste foarteee muuuult.Asta m-a facut sa fac o fata de nemultumire.Ce naiva!aici puteti vorbi despre serial 2962872517 
Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyVin Oct 18, 2013 2:55 pm

Scuze,ca am inceput comentariul cu ultimele episoade.
Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyVin Oct 18, 2013 2:58 pm

Da,Ramona,si eu la fel.Eu nu am vazut serialul de care spui cu Avinash.
Primele episoade m-a facut sa fiu sceptica,parca nu era in pielea personajului Shlok.Dar cand a inceput sa aibe mai multe scene cu Astha,a inceput sa fie din ce in ce mai bun.Acum si dialogurile intre ei sunt credibile.(d.p. meu de vedere).
Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyVin Oct 18, 2013 3:04 pm

costearamona a scris:
E interesant pt ca nu iti dai seama ce vrea SHLOK aici puteti vorbi despre serial 2402394426 cand e foarte iubitor aici puteti vorbi despre serial 116408261 ,cand e foarte nervos aici puteti vorbi despre serial 3298709510 ,dar este deja indragostit de ASTHA si nu isi da seama aici puteti vorbi despre serial 430278384 
da,e interesant,ca intr-un fel isi doreste afectiunea lui Astha.Dar sa nu uitam episodul 28,dupa ce s-au intors din acea calatorie,unde Shlok i-a dat o palma.INACCEPTABIL.Am fost revoltata!
in ep.28,el are flash back-uri cu Astha,si isi zice ca nu trebuie sa isi uite Motivul,(plus muzica care ne da de gandit mereu la asemenea scene,nu era deloc una romantica.mai degraba de pericol)si bea dintr-un pahar un lichid.presupunem ca e alcool.
Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptySam Oct 19, 2013 9:37 am

Tocmai ce am mai revazut pe sarite cateva episoade de la inceput,si imi intareste si mai mult impresia ca schimbarea in bine a lui Shlok este falsa.
Mi se pare prea devreme ca el sa devina the good guy.
Revedeti sfarsitul episodului 32,Shlok spune ceva de genul ''mintea si aroganta lui Astha,prima trebuie sa se incline si cealalta distrusa.Azi sau maine va trebui sa te apleci in fata mea,prin orice mijloace.''
Producatorii astia joaca la doua capete,incearca sa ne ameteasca.Dar eu nu cred inca in dragostea lui Shlok.aici puteti vorbi despre serial 3277800367 

Scenele cu ei amandoi in tandreturi,sunt super.aici puteti vorbi despre serial 116408261 

Fetelor,voi ce parere aveti?aici puteti vorbi despre serial 2770857706 

Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptySam Oct 19, 2013 11:48 am

cu timpul il va face ASTHA pe SHLOK sa recunoasca ca o iubeste si va reusi ea sa il imblanzeasca aici puteti vorbi despre serial 430278384 .Si daca intradevar cauta sa se razbune pe ASTHA ,cand va realiza ca o iubeste sa nu fie prea tarziu aici puteti vorbi despre serial 3992670568 si ca sa iti calesti un pic ochi iata o creatie de a mea aici puteti vorbi despre serial 2B8yS-106-1
Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptySam Oct 19, 2013 12:27 pm

O,ce creatie frumoasa!Am zis ca incerc sa fac si eu.Dar nu am timp sa ma ocup si de asta.

De abia astept momentul cand o sa ne arate Motivul despre care tot zice Shlok.Sper sa nu o lungeasca prea mult.

Parerea mea este ca,acum astia se joaca cu noi,vor sa ne faca sa credem ca Shlok se indreapta spre dragoste dar in acelasi timp baga mici indicii care pune la indoiala totul.

Ce parere aveti de Anjali?Credeti ca este scorpia din poveste sau se ascunde ceva in spatele acestei imagini?Poate fi inselatoare.
Prima mea impresia despre ea(primele episoade) mi-am zis ca e rea rau,dar am vazut-o in cateva episoade in care sufera.Simt ca ar fi psihic abuzata de sot.Plus mereu acelasi lucru spune ''femeile trebuie sa stea in limita lor'' sau ceva de genul.

Pe Nirajan il vedeam tatal cel bun,dar parca e ceva ciudat la el..aici puteti vorbi despre serial 3277800367 plus ultima conversatie din ep.41 dintre el si Shlok,ma face sa cred ca invarte toate sforile din toata povestea.

Atentie fratele lui Shlok ii spune lui Soraj(sotiei) ca Shlok stie el ce face.Asta cand discutau despre Astha si Shlok.

Familia lui Astha e buna,mama,tata si bunica.Mama preocupata mereu de Astha,parca presimte ceva urat.Imi place de ea.

Poate fi doar imaginatia mea,dar am spus ce cred eu ca se intampla.


Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptySam Oct 19, 2013 12:55 pm

nu ti se pare familia ASTHEI aici puteti vorbi despre serial 867128137 e buna in schimb familia lui SHLOK fiecare are ceva de ascuns aici puteti vorbi despre serial 430278384 si da intradevar NA tatal lui SHLOK trage toate sforile aici puteti vorbi despre serial 3298709510 
Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptySam Oct 19, 2013 1:21 pm

aici puteti vorbi despre serial IQLvwW8RVVQ3Yaici puteti vorbi despre serial IbsuLkccSPp7tzaici puteti vorbi despre serial IbqfkIPhzqp8Ygaici puteti vorbi despre serial I9EBAkw8iF4kB
Sus In jos
LadyMaryAnn
Membri VIP
Membri VIP
LadyMaryAnn


Mesaje : 120
Data de inscriere : 26/02/2013
Varsta : 37
Localizare : Chisinau

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyLun Oct 21, 2013 4:52 am

Fetele vreau sa-mi zic  si eu parerea despre serialul acesta.Sunt absolut convinsa ca Shlok joaca teatru ca indragostitu ,vrea sa se casatoreasca cu Astha doar pentru a se rabuna pe ea si  a o face sa sufere mult si asa si o sa fie ....Anume m-a pus in garda ultimele upisoade unde Shlok ii zice ca tu ma iubesti,tu ma cauti cu ochii ,tu esti incompleta fara mine...rasufli pentru mine.Adica o data nu am auzit sa spuna ca el vrea sa fie cu ea, ca are sentimente fata de ea...

Ce tine de Anjali asa mi se pare si mie ca provine dintr-o clasa mai mijlocie deasta s-a suparat cind asta a lipit pozele cu parintii ei,ii este rusine  ma gindesc eu...Si cred ca din vina lui Nirjan este ea asa ...are frica mare de el.
Iar Nirjan imi pare ca e personajul rau ,ascunde ceva omul acesta 100% si joaca pe bunul samaritean mereu isi cere scuze ,mereu o face pe bunul.Ma gindesc ca are vre-un scop oarecare .Iar fratele lui ( nu tin minte cum il cheama) stie foarte bine de asta mereu da de inteles ca ceva nu e in regula cu Nirjan.Si de Anjali se ea mereu.
Cred ca cel mai interesant abia vine... atunci cind se v-a casatori Astha cu Shlok.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyLun Oct 21, 2013 11:44 pm

Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyMar Oct 22, 2013 1:33 pm

Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyJoi Oct 24, 2013 1:51 pm

Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyMar Oct 29, 2013 2:01 am

Serialul devine din ce in ce mai interesant.Acum Shlok chiar ne face sa credem in iubirea lui pentru Astha.
Planurile lui initiale de razbunare par ar fi duse pe apa sambetei,dupa ce s-a dovedit ca Astha spunea adevarul despre Jyoti.
Tatal lui Shlok pare interesat numai de acel plot,sa isi atinga scopul si nimic altceva.
Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyMar Oct 29, 2013 9:34 am

ar fi bine ca SHLOK sa o iubeasca pe ASTHA si sa nu o faca sa sufere ,dar sincer nu stiu ce are SHLOK in cap aici puteti vorbi despre serial 1293240534 acum zici ca o iubeste ca in urmatorul moment sa fie nervos aici puteti vorbi despre serial 3298709510 Nu sti la ce sa te astepti din partea lui ,sincer mi-ar placea ca SHLOK sa lupte pt ASTHA si sa o apere de toate rautatile aici puteti vorbi despre serial 430278384 
Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyMar Oct 29, 2013 1:36 pm

Ramona,daca ai vazut episodul de ieri,cand Shlok a facut-o pe Astha sa creada ca s-a aruncat in prapastie.Astha ii spune la un moment dat sa nu mai faca asa ceva si ca el este viata ei.
Nu stiu de ce dar nu mi-a placut deloc ce fata a facut Shlok.aici puteti vorbi despre serial 1507979519 
Episoadele ce vor urma,presimt ca vor curge rauri de lacrimi.Saracuta de Astha!aici puteti vorbi despre serial 2962872517
Sus In jos
idike
Membri VIP
Membri VIP
idike


Mesaje : 281
Data de inscriere : 11/01/2013
Varsta : 47

aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial EmptyMier Oct 30, 2013 9:09 am

Buna fetelor.
Ma bag si eu in vorba,dar eu cred ca o iubeste pe Astha.Adica daca o ia de nevasta trebuie s-o iubeasca.Dar cu siguranta acum incepe drama,asa ca vai de noi:dahf: aici puteti vorbi despre serial 3588242333  .
Sus In jos
Continut sponsorizat





aici puteti vorbi despre serial Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial Empty

Sus In jos
 
aici puteti vorbi despre serial
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» aici vom vorbi despre serialul sultanului
» aici vom discuta despre serial
» Promo,stiri si notiuni generale despre serial
» promo, stiri ,notiuni generale despre serial
» stiri -promo si alte lucruri despre serial

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Indian-Serials.com :: Seriale Indiene subtitrate in romana :: Iss pyaar ko kya naam doon 2-
Mergi direct la: