Indian-Serials.com
Bine ati venit pe Indian Serials. Acest forum va ofera diferite seriale indiene subtitrate pe care le puteti viziona si sa discutati pe seama acestora. De asemenea veti gasi si diferite activitati cu care va puteti petrece timpul si sa va distrati
Pentru a vedea forumul in intregime va rugam sa va inregistrati/conectati
Indian-Serials.com
Bine ati venit pe Indian Serials. Acest forum va ofera diferite seriale indiene subtitrate pe care le puteti viziona si sa discutati pe seama acestora. De asemenea veti gasi si diferite activitati cu care va puteti petrece timpul si sa va distrati
Pentru a vedea forumul in intregime va rugam sa va inregistrati/conectati
Indian-Serials.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Indian-Serials.com

Aici puteti viziona cele mai noi si de succes Seriale indiene subitatrate in limba romana si in format HD
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 aici puteti vorbi despre serial

In jos 
+4
Paty
idike
costearamona
corinagalit
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
idike
Membri VIP
Membri VIP



Mesaje : 281
Data de inscriere : 11/01/2013

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyMier Oct 30, 2013 9:09 am

Buna fetelor.
Ma bag si eu in vorba,dar eu cred ca o iubeste pe Astha.Adica daca o ia de nevasta trebuie s-o iubeasca.Dar cu siguranta acum incepe drama,asa ca vai de noi:dahf: aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 3588242333  .
Sus In jos
deea




Mesaje : 5
Data de inscriere : 10/04/2013

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyMier Oct 30, 2013 1:55 pm

buna am vazut ca shlok se casatoreste cu astha exact ca arnav cu kushi
Sus In jos
deea




Mesaje : 5
Data de inscriere : 10/04/2013

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyMier Oct 30, 2013 1:56 pm

cred ca acum o sa incepa problemele cu adevarat
Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyMier Oct 30, 2013 2:56 pm

Buna Idike!Ma bucur ca iti place serialul si participi la discutii!
aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 1415839366
Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyMier Oct 30, 2013 3:14 pm

deea a scris:
buna am vazut ca shlok se casatoreste cu astha exact ca arnav cu kushi
buna deea!
Da,de fapt nu este chiar ca Arnav si Khushi!
M-a dezamagit cand am vazut!Toata scena mi s-a parut slaba rau de tot.Mi-am zis ce-a fost asta?aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 2620682948 

Daca in cazul lui Khushi,care era sub amenintare,Arnav spunandu-i ca va impiedica casatoria lui Payal cu Akash,aici il vedem pe Shlok luand-o de mana pe Astha(ma rog dupa toata cearta,Shlok nu vrea sa spuna nimic despre trecutul lui,si dupa ea ii spune ca rupe relatia),o duce la templu si ii pune sindor si ea se uita la el si nu zice nimic.
Sa intelegem ca Astha asta isi dorea?In felul asta?aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 3175399769 
Ori nu am inteles eu scena?
Fetelor voi ce ziceti?
aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 2770857706
Sus In jos
idike
Membri VIP
Membri VIP
idike


Mesaje : 281
Data de inscriere : 11/01/2013
Varsta : 47

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyJoi Oct 31, 2013 11:07 am

Buna fetelor.
Eu cred ca ea nu stie inca ce a facut,dar o sa isi dea seama in curand,iar drama de acum incepe,asta-i sigur.Nu mi-au placut nici ochii lui Shlok cand o imbratisa,e ceva putred la mijloc.Cand o sa-si dea seama ,o sa fie prea tarziu si deja maritata.
Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyJoi Oct 31, 2013 11:08 am

a fost si ea un pic socata la inceput ,dar ia trecut si a acceptat deoarece ASTHA aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 116408261 il iubeste sincer ,in schimb SHLOK nu stiu sigur daca o iubeste .aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 1993449016 
Sus In jos
idike
Membri VIP
Membri VIP
idike


Mesaje : 281
Data de inscriere : 11/01/2013
Varsta : 47

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyJoi Oct 31, 2013 11:16 am

Incep si eu sa am cateva dubii,dar trebuie si un pic de drama,asa ca astept sa vad ce-i va desparti.Imi place ca nu stiu la ce sa ma astept aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 936869296  .
Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyJoi Oct 31, 2013 1:23 pm

Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyJoi Oct 31, 2013 3:13 pm

Intr-adevar este imprevizibil serialul,nu ma asteptam sa se casatoreasca atat de repede.Astha parea in al noualea cer.Naiva.
Chimia dintre cei doi actori e superba,scenele lor impreuna te fac sa visezi.aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 430278384 
sa vedem ce v-a urma..

Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyLun Noi 04, 2013 8:36 am

doua creatii facute de mine sper sa va placa aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 4tzv
Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyLun Noi 04, 2013 8:36 am

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Hmvk
Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyLun Noi 11, 2013 1:58 pm

....si incepuse interesant serialul,acum parca e plictisitor de cateva episoade incoace.
aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 1993449016 
Sus In jos
deea




Mesaje : 5
Data de inscriere : 10/04/2013

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyMar Noi 12, 2013 12:41 pm

nu mai inteleg acum se despart!aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 1993449016 
Sus In jos
Paty
Membri VIP
Membri VIP
Paty


Mesaje : 141
Data de inscriere : 21/03/2013

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyMier Noi 20, 2013 10:40 pm

Fetelor,incepe sa devina iarasi interesant.Adevarul ca eu ma saturasem de dulcegarelile lui Shlok,si sa o vad pe Astha cum inghite toate minciunile lui.
Acum Shlok isi va arata  adevaratele sentimente fata de Astha.In sfarsit!Bine ca noi am anticipat asta.
Nu putem spune ca saraca Astha nu a fost avertizata,in primul rand de mama ei,plus o mie de indicii care ar fi trebui sa ii dea de gandit.
Dar dragoste oarba.aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 2391406082 
Saracuta Astha.aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 2962872517

Eu una o sa ma asez confortabil pe canapea,o sa imi iau ceva de rontait ,si o sa savurez toata scena in care Shlok isi arata adevarata fata.O sa fie un show total.Mi-e mila de Astha si trezirea la realitate o sa fie dureroasa.Dar stiti cum se zice:ce nu te omoara te face mai puternic.
Astept momentul cand o sa zic Goooooo Astha!aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 430278384 Desi asta o sa mai asteptam ceva timp.
Sus In jos
idike
Membri VIP
Membri VIP
idike


Mesaje : 281
Data de inscriere : 11/01/2013
Varsta : 47

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyVin Noi 22, 2013 3:46 am

Saracuta,ce-o asteapta,si mie imi e mila de ea,sunt curioasa si in fata familiei o sa se comporte asa urat cu ea?
Sus In jos
idike
Membri VIP
Membri VIP
idike


Mesaje : 281
Data de inscriere : 11/01/2013
Varsta : 47

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyVin Noi 22, 2013 10:27 am

Doamne ce dur a fost episodul asta aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 1993449016 aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 1993449016  .
Sus In jos
Osman Diana




Mesaje : 1
Data de inscriere : 06/07/2013

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyDum Noi 24, 2013 6:57 am

Buna fetelor. Tocmai am citit ce se va mai intampla in episodele de saptamana aceasta si am zis sa fac un mic rezumat:
In ep de luni: Astha va fi socata sa afle ca Shlok a tradat-o. Mai tarziu, Shlok o va intreba pe Astha despre colierul nuptial pe care i l-a legat in jurul gatului, la templu.
In ep de marti: Shlok o duce pe Astha la templu si ii spune ca s-a casatorit cu ea doar pentru a se razbuna pentru umilinta pe care i-a adus-o in public, lui si tatalui sau. Ii spune ca nu a iubit-o niciodata.
In ep de miercuri: Astha este distrusa si socata cand afla adevarul, si hotaraste sa plece din casa. Totusi, Shlok o opreste, spunandu-i ca daca va incerca sa plece din casa, il va baga pe tatal ei la inchisoare.
In ep de joi: Astha si Bharat planuiesc sa serbeze ziua de nastere a Kavyei. Anjali se va infuria. Abhay vine sa-i ceara iertare lui Niranjan si o ia pe Jyoti inapoi cu el.
In ep de vineri: Astha a disparut de acasa. Shlok o cauta prin toata casa, dar nu o gaseste.
Pupici
Sus In jos
costearamona
Membrii VIP Premium
Membrii VIP Premium
costearamona


Mesaje : 2170
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 43

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyLun Noi 25, 2013 3:17 pm

Sus In jos
lydy




Mesaje : 2
Data de inscriere : 22/12/2012

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: filme   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptySam Dec 14, 2013 2:57 pm

Buna Corina!!!de ce nu sunt capace a vedea fm ce trebue sa fac
Sus In jos
deea




Mesaje : 5
Data de inscriere : 10/04/2013

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyVin Dec 20, 2013 1:07 pm

 aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 2402394426  aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 2402394426 
nu pot sa inteleg cat o sa mai tina razbunarea asta a lui shlok
Sus In jos
lydy




Mesaje : 2
Data de inscriere : 22/12/2012

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: intrebare   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyLun Ian 27, 2014 12:44 pm

spunetemi va rog cum pot vedea serialele mersi mult
Sus In jos
corinagalit
Admin
Admin
corinagalit


Mesaje : 27851
Data de inscriere : 15/12/2012
Varsta : 48
Localizare : roma italia

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyMar Ian 28, 2014 12:43 pm

lydy a scris:
spunetemi va rog cum pot vedea serialele mersi mult

in curand o sa le postez si aici ep ca sa le poti vedea poate chiar in noaptea asta,te pup
Sus In jos
deea




Mesaje : 5
Data de inscriere : 10/04/2013

aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 EmptyJoi Mar 27, 2014 12:52 pm

cine stie sa mi spuna si mie daca slohk se va indragosti de astha si daca vor fi cu adevarat impreuna, multumesc. aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 1292845327 aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 1292845327 
Sus In jos
Continut sponsorizat





aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aici puteti vorbi despre serial   aici puteti vorbi despre serial - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
aici puteti vorbi despre serial
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» aici vom vorbi despre serialul sultanului
» aici vom discuta despre serial
» Promo,stiri si notiuni generale despre serial
» promo, stiri ,notiuni generale despre serial
» stiri -promo si alte lucruri despre serial

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Indian-Serials.com :: Seriale Indiene subtitrate in romana :: Iss pyaar ko kya naam doon 2-
Mergi direct la: